Als je van het bourgondische leven houdt, graag vrienden uitnodigt en na een werkdag wil ontspannen. Waar doe je dat liever dan in een wellness tuin? Deze tuin in Hooglanderveen is het bewijs dat je voor ontspanning het vliegtuig niet in hoeft!
‘’Teus Jan is een echte vakman met oog voor detail.
Wij zijn super blij met onze wellness tuin. Hij heeft onze verwachtingen ruim overtroffen.’’
Martijn en Kim wilden een plek waar ze op hun manier echt kunnen ontspannen. Ze hebben een drukke carrière en intensief gezinsleven. Maar genieten ook graag van het bourgondische leven; goed eten en drinken met familie en vrienden. Daarom hebben wij álle luxe toegevoegd om volledig in deze tuin te kunnen ontspannen. Met ruimte genoeg voor ieder die hen lief is. De tuin is voorzien van een uitgebreide buitenkeuken. Ze kunnen heerlijk tafelen op het ruime vlonderterras. Zodra de avond valt, genieten ze van een after dinner borrel in de jacuzzi tot in de late uurtjes.
“Teus Jan nam echt de tijd om naar onze wensen te luisteren. Tijdens de intake kregen we gelijk een goed gevoel. We deelden al onze wensen, waarna Teus Jan aan de slag ging met het tuinontwerp.” Vertelt Kim. Martijn voegt eraan toe: “Eigenlijk wilden we weinig tot geen grind in onze tuin. Maar Teus Jan durfde ons te verrassen en kwam met goede argumenten om dit juist wel te doen. En kijk nu eens! Dit past geweldig bij de uitstraling van onze woning.” Martijn vervolgt: “Niet alleen het resultaat, maar ook de aanleg was een feestje. We vonden het heel fijn om Teus Jan en zijn team om ons heen te hebben. Ze werken verzorgd en zijn heel correct. Ook in tussentijdse afstemming wat betreft de details. We hebben echt een prachttuin nu!” Kim: “Het voelt echt alsof onze woonkamer verlengd is. Ik ben nu altijd buiten te vinden met mijn vriendinnen! Buitenleven heeft voor ons een nieuwe lading gekregen. We leven echt búiten. Na een hardloopsessie gebruikt Martijn de wellnessdouche in de tuin. Dat hadden we van tevoren niet kunnen bedenken!”